Munkatársat keresünk

Értékesítési mérnök

pozícióba.

A VIDEOTON Holding Zrt. a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport. Fő tevékenységében, a szerződéses gyártásban már évek óta Európa vezető cégei közé tartozik és világviszonylatban is a legnagyobbak között tartják számon.
A VIDEOTON Autóelektronika Kft. autóipari elektronikai vezérlések összeszerelését végzi. Termelésének és technológiájának további bővítéséhez az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése (darabár és szerszámozás)
  • Futó termék költségek követése, riportálása, műszaki változások és alkatrészárak változásának követése, kommunikálása a vevővel
  • A cég képviselete a vevők előtt, ártárgyalások és műszaki egyeztetések elvégzése

Elvárások:

  • Műszaki (gépész-, vagy villamosmérnök, esetleg műszaki menedzser), vagy kereskedelmi végzettség műszaki affinitással
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office / MS Excel ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Udvarias, határozott, magabiztos fellépés
  • Jellemzően irodai helyhez kötött munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német, vagy francia nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után, kérem küldje el önéletrajzát.