Közel 400 főt foglalkoztató, műanyag-fröccsöntő autóipari beszállító vállalat vagyunk Kőszárhegyen. Mindennapjainkat modern környezetben, de családias hangulatban, eredményesen, a munka- és magánélet egyensúlyával és sikerélményekben megerősödve éljük meg. Új munkatársat keresünk csapatunkba. CSATLAKOZZ HOZZÁNK ! JELENTKEZZ !

Mérnökségünk csapatába

ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK

munkatársat keresünk

Fő feladatok, felelősségek:

  • A beérkező vevői megkeresésekre az ajánlatok priorizálása, kidolgozása
  • Kalkulációhoz szükséges adatok előkészítése, ellenőrzése, feldolgozása
  • Ajánlatok kidolgozása, megvalósíthatósági tanulmányok (feasibility) kidolgozása az Új termék bevezetési (NPI) mérnökségi szervezettel együttműködve
  • Vevőkkel történő tárgyalások előkészítése, lefolytatása
  • Szerződéskötések előkészítése
  • Elnyert projektek információinak átadása NPI szervezet számára (kick-off, projekt indító stb.)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari szakirány előny)
  • Autóipari tömeggyártási tapasztalat
  • Autóipari minőségrendszer ismeret és tapasztalat (FMEA, PPAP, APQP, SPC)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználó szintű MS Office és integrált vállalatirányítási rendszer (pl. SAP) ismeretek
  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Határozott, megnyerő fellépés

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés, szükség esetén albérlet támogatás
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Szakmai konferenciákon, szemináriumokon, szakmai képzéseken való részvétel lehetősége
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kőszárhegy, 8152 Kandó Kálmán utca 2..

Fényképes önéletrajzát várjuk „ÉRTÉKESÍTÉSI MÉRNÖK” jeligére.