A mosonmagyaróvári UFM Bt. vezető szerepet tölt be a poliolefin habtáblák gyártásában. A vállalat idén ünnepli 15 éves jubileumát.

Bővülő mosonmagyaróvári csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Értékesítési menedzser

Milyen feladatok várják az új kollégát:

  • Piackutatások készítése, új piaci lehetőségek felderítése
  • Új ügyfelek akvirálása, partnerkapcsolat kiépítése
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása és a piaci pozíció erősítése, szakmai tanácsadás
  • Tárgyalások, ügyfél prezentációk lebonyolítása
  • Árajánlat elkészítése, szerződéskötés
  • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken a vállalat képviselete
  • Riportok készítése az ügyvezetés részére

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai műszaki/műanyagipari végzettség
  • Legalább 3-5 év értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás és középfokú német nyelvismeret
  • Kiváló kapcsolatteremtési-, kommunikációs- és tárgyalási készség
  • Struktúrált, önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság külföldre is
  • B kategóriás jogosítvány

előny:

  • Habanyag területén szerzett ismeretek

Mit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó a próbaidő után
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás egy jó hangulatú csapatban
  • Speciális műanyagipari szegmens megismerése

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!