Megbízónk vezető szerepet tölt be a poliolefin habtáblák gyártásában. Fő vevői az autóipari beszállítók, a csomagoló ipar és az ortopédia. Számára keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSERT

(B2B-Mosonmagyaróvár)

Feladatai az európai piacokon:

  • Piackutatások készítése, új piaci lehetőségek felderítése
  • Új ügyfelek akvirálása, partnerkapcsolat kiépítése,
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása és a piaci pozíció erősítése, szakmai tanácsadás,
  • Tárgyalások, ügyfél prezentációk lebonyolítása,
  • Árajánlatok elkészítése, szerződéskötés,
  • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken a vállalat képviselete,
  • Beszámolók készítése az ügyvezetésnek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális pályázónk egyetemi/főiskolai műszaki/műanyagipari végzettséget, B2B értékesítésben legalább 3-5 év tapasztalatot, tárgyalóképes angol nyelvtudást és középfokú német nyelvismeretet szerzett, kiváló kapcsolatteremtési-, kommunikációs- és tárgyalási készségű szakember.
    Elvárás a strukturált, önálló munkavégzés és az utazási hajlandóság külföldre is (B kategóriás jogosítvány). Előnyt jelentenek a habanyagok területén szerzett ismeretek.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Kétnyelvű, fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 28621 pályázati számra hivatkozva várjuk. Pályázata tartalmazza, hogy milyen piacokon milyen termékek értékesítésében szerzett gyakorlatot.