Máriavölgy Zrt.

Munkavégzés helye: Pannónia Golf & Country Club, Alcsútdoboz, Máriavölgy

Értékesítési menedzser

    Felső kategóriás golfpályára keresünk értékesítési menedzser kollégát a pálya, étterem, szálláshely szolgáltatásaink értékesítésére.

Főbb feladatok, munkák:

    Fő feladatok:

    - szolgáltatások komplex értékesítése,

    - tárgyalás lehetséges és meglévő partnerekkel,

    - rendezvények előkészítése, helyszíni koordinálása, szervezése,

    - kapcsolattartás a többi részleggel,

    - számlázás,

    - kapcsolattartás partnerekkel, újraértékesítés,

    - marketing,

    - jelentés a cégvezetés felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Leendő munkatársunknak:

    - nyitott kommunikatív személyisége mellett,

    - proaktív, energikus, szervező egyéniségnek kell lennie,

    - mindamellett jó csapatjátékosnak is aki

    - nem riad vissza a változatos kihívásktól,

    - munkáját precízen végzi és

    - jól kommunikál angolul, írásban ill. szóban is.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - az angol mellett egy másik idegen nyelv ismerete,

    - Hostware használati tapasztalat.

Amit kínálunk:

    - munkavégzés egyedülálló környezetben,

    - versenyképes juttatás, bónusz rendszer,

    - mindezt egy jó csapatban.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

8087 Alcsútdoboz, Máriavölgy

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Pályázatához kérem legyen szíves csatolni:

- szakmai önéletrajzát,

- motivációs levelét magyar és angol nyelven,