Az EuroFleet Zrt. 10 éves szakmai múltra visszatekintő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalkozás. A flottakezelési piacon egyedülálló ügyfélorientált hozzáállással, magas hozzáadott értékkel, prémium minőségű szolgáltatással maximális ügyfélélményt nyújtva biztosítjuk Bérlőink költséghatékony és gondtalan gépjármű használatát.
Folyamatos fejlődésünknek, növekedésünknek, javuló gazdasági mutatószámainknak és etikus működésünknek köszönhetően a szolgáltatási szektorban a Top 100 KKV között tartják számon cégünket. Büszkék vagyunk rá, hogy az EuroFleet Zrt-t a Bisnode évek óta a pénzügyileg legstabilabb vállalkozások közé sorolja, társaságunk "AAA" Tanúsítvánnyal rendelkezik, melyre a magyar piacon csupán a cégek 0,63 százaléka jogosult.

A jó munkakörülményeken, a rugalmas munkavégzés lehetőségén és a fejlődő, versenyképes juttatáscsomagon túl Kollégáink értékelik a cég haladó gondolkodását, a pontosan kitűzött célokat, azt az érzést, hogy a munkavállaló hozzájárulhat egy lendületes csapat, egy elismert vállalkozás sikereihez. Munkatársaink nap, mint nap új feladatokkal, új kihívásokkal találkoznak, melyek elősegítik szakmai fejlődésüket, személyes kompetenciáik erősödését, lehetőséget biztosítva kreativitásuk, problémamegoldó képességük kiaknázására. A napi kihívások, a komfortzónából való kilépés szükségessége izgalmassá teszik a mindennapokat, és a jól végzett munka sikere további energiát ad és büszkeséggel tölt el.

Országos lefedettségű értékesítési csapatunk felállításához

ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

pozícióba keresünk kollégákat

Feladatok:

  • új vevők akvirálása, új piacok felkutatása
  • flottakezelési és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • értékesítési tárgyalások lefolytatása
  • beszállítók versenyeztetése
  • árajánlatok, szerződéstervezetek elkészítése
  • megrendelések fogadása
  • a kitűzött tervek/célok elérése
  • az üzletág minőségi és mennyiségi fejlesztése
  • jelentések, kimutatások összeállítása
  • piac- és konkurencia elemzés
  • piaci trendek nyomon követése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, after sales tevékenység
  • a társaság képviselete üzleti rendezvényeken

Elvárások:

  • értékesítői attitűd és tapasztalat
  • teljesítmény-, eredmény- és sikerorientált hozzáállás
  • elszánt, kitartó, céltudatos, talpraesett személyiség
  • kitűnő kommunikációs és döntéshozó készség
  • felelősségvállalás
  • pro-aktivitás
  • kiváló értékesítési és tárgyalási készség
  • meggyőzőerő, dinamizmus
  • nagy munkabírás, kiváló hatékonyság
  • határozott, hiteles fellépés
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Előny:

  • naprakész gépjármű/lízing piaci ismeret
  • idegen nyelv ismerete (angol és/vagy német)
  • felsőfokú végzettség
  • releváns kapcsolati rendszer

Egyéb információ az állásról:

    Munkaidő: teljes munkaidő
    Fizetés: versenyképes, teljesítményarányos jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Fényképpel ellátott önéletrajzát motivációs levél kíséretében várjuk a megadott e-mail címre.
Pályázati anyagában kérjük feltétlenül térjen ki eddigi személyes eredményeinek és sikereinek ismertetésére, különös tekintettel az értékesítési tapasztalatok és sikerek részletes bemutatására!