SINAOPT Kft.

Gumiabroncsokat forgalmazó

dél-pesti cég állandó alkalmazotti munkakörbe

Értékesítési manager

munkatársat keres céges ügyfélköre bővítése céljából

FŐBB FELADATOK:

  • Új ügyfelek felkutatása szállítási vállalatok, mezőgazdasági gépgyártók, termelőgazdaságok, agroholdingok körében
  • Helyszíni találkozók szervezése az ügyfelekkel
  • Gyakori kiküldetések

ELVÁRÁSOK:

  • Jó kommunikációs, tárgyalási készségek
  • Irodai alkalmazások haladó szintű használata
  • Jogosítvány
  • Magyar állampolgárság

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú, lehetőleg műszaki végzettség
  • Értékesítésben, kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelvek ismerete
  • Kreatív hozzáállás
  • Káros szokások hiánya

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (fix + jutalék)
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

Sinaopt Kft., 1239 Budapest, Grassalkovich út 255. és a munkával érintett más helyszínek

Jelentkezni önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Grassalkovich út 255.