EU INFORMÁCIÓ MANAGEMENT Kft.

Az EU Információ Management Kft. a fejlesztési tanácsadó piac egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása. Cégünk, amely Európai Uniós pályázatok előkészítésével, írásával és menedzselésével foglalkozik, agilis csapatába

ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

kollégákat keres!

Főbb feladatok, munkák:

  • új ügyfelek felkutatása, illetve kapcsolattartás
  • hideg hívások indítása online adatbázis alapján
  • információgyűjtés, adminisztrációs dokumentálás, projektek előkészítése
  • pályázati feltételek egyeztetése, adatszolgáltatás
  • projektmenedzserek munkájának segítése
  • határidők és feladatok figyelése, betartás ellenőrzése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű irodai alkalmazások (pl. MS Office) ismerete
  • releváns ügyfélkapcsolati területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • megbízható, magabiztos és terhelhető személyiség
  • a feladatok felelősségteljes és gondos kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Európai Uniós vagy egyéb támogatás közvetítésében szerzett gyakorlat
  • precíz és fókuszált munkavégzés
  • csapatjátékos attitűd mellett önálló, megvalósító munkavégzésre való hajlandóság
  • proaktivitás
  • jó fellépés, határozott és meggyőző kiállás
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • átlagon felüli kereseti lehetőség
  • bejelentett munkaviszony (akár részmunkaidőbe is – 4 és 8 órás)
  • dinamikus vidám és segítőkész társaság
  • szakmai tapasztalatgyűjtés
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Budafoki út 183.

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!