A Messer a világ vezető iparigáz-gyártó vállalatainak egyike, amely Európában, Ázsiában, valamint Amerikában tevékenykedik, mintegy 11.000 munkatárssal. Termékeink az ipari gázok, mint az oxigén, nitrogén, argon, szén-dioxid, hidrogén, hélium, hegesztési gázok, élelmiszeripari, orvosi gázok, különleges gázok és különböző gázkeverékek. A Messer a gázok előállításán, forgalmazásán és gázellátórendszerek telepítésén túl a gázokhoz kapcsolódó alkalmazástechnológiák fejlesztésével is foglalkozik K+F központjaiban.

www.messer.hu

Csapatunk erősítéséhez budapesti munkahelyre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítési kontroller

munkakörbe

Feladatok

  • Értékesítéssel kapcsolatos adatszolgáltatás (jelentések, statisztikák, kimutatások) SAP BW-ből és egyéb adatbázisokból.
  • A vállalat éves árbevétel tervezésének koordinálása, a tervfájlok összeállítása
  • A termékek éves és évközi áremeléseinek adminisztratív támogatása
  • Áremelések és árrögzítések ellenőrzése, kiértékelése
  • Tömeges adatkarbantartás SAP-ban (árak és egyéb kondíciók)
  • Adatszolgáltatás társosztályoknak, értékesítőknek
  • Értékesítési folyamatok belső auditja

Elvárásaink:

  • felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség,
  • minimum 2 éves gyakorlat értékesítési kontrolling területen,
  • jó szervezőképesség, precizitás
  • önálló munkavégzés,
  • PC és SAP ismeretek,
  • táblázat és adatbázis-kezelési rutin,
  • angol nyelvtudás

Előny:

  • nemzetközi  közép- vagy nagyvállalati tapasztalat
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • fix havi bér, plusz 1 havi bónusz és 13. havi jutalom
  • teljeskörű egészségügyi csomag (Medicover járóbeteg, műtéti és sürgősségi)
  • Munkarend: hétfőtől – csütörtökig 7:30-16:15, pénteken 7:30-15:00

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai magyar nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem“ gombra kattintva küldje el.