A NAOS (Bioderma, Esthederm, Etat Pur), mint piacvezető francia dermokozmetikumokat forgalmazó vállalat új termékkörének bevezetéséhez

Értékesítési képviselő/tréner

munkatársat keres elsősorban budapesti lakhellyel az egész ország területére

    Ha igazi úttörő személyiség vagy, aki szeret létrehozni és felépíteni új dolgokat és ott lenni a kezdeteknél, akkor Téged keresünk!

Az új munkakörünk célja:

    Új munkatársunk igazi újító, aki az első pillanattól jelen van egy új termékkör bevezetésében és a Kereskedelmi vezető szakmai irányítása mellett egy személyben felelős egy új értékesítési csatorna elindításáért.
    Munkájának elsődleges célja, hogy új ajtókat nyisson meg és felépítse az új termékkör pozícióját a szépségiparban. Felelős a szakmai és értékesítési tréningek megtartásáért és mindennapi szakmai támogatást nyújt mind a partnerek, mind a kollegák számára.
    Az értékesítési számok elérése érdekében pozitív és hatékony kapcsolatot ápol partnereivel a rendszeres látogatások során. Szakmai kapcsolatot tart a nemzetközi központtal és rendszeresen vesz részt ő maga is képzéseken.

Ez izgalmasan hangzik, de pontosan mik is lesznek a napi feladataid?

  • Az új termékkör stratégiájával összhangban lévő potenciális partnerek feltérképezése és az új partnerkapcsolatok kialakítása
  • A hosszú távú partnerkapcsolat felépítése és fenntartása: napi támogatás, információátadás, szakmai útmutatás és új szolgáltatások, árbevételi lehetőségek ajánlása a partnerek számára
  • Külső és belső szakmai és értékesítés támogatási tréningek megtartása és napi tanácsadói/szakmai támogatás nyújtása
  • Stratégia terv felállítása az értékesítési számok elérése és növelése érdekében
  • A partnerek ellátása eszközökkel, információs anyagokkal
  • Az új prémium termékkör megfelelő láthatóságának és kihelyezésének biztosítása az értékesítési pontokon
  • A termékkör képviselete rendezvényeken, kiállításokon és kongresszusokon

Milyen elvárásaink vannak az új munkavállalónkkal szemben?

  • Elvárásunk a kozmetikus végzettség, ha e mellé gazdasági végzettséged is van, az nagy előny
  • Fontos, hogy legyen minimum 3 év tapasztalatod értékesítési képviselő/tréner munkakörben, preferáltan a szépségiparban
  • Hiszünk abban, hogy a kiemelkedő kapcsolatépítő képesség az egyik kulcs a hatékony partnerkapcsolat kialakításához, ezért ebben erősnek kell lenned
  • Mivel ez egy új terület, ezért a startup gondolkodásmód nagy segítségedre lehet, vagy ha már építettél fel új feladatkört, indítottál vállalkozást az szintén előny
  • A területnek lesznek értékesítési céljai, ezért jó, ha bizonyítható tapasztalatod van értékesítési növekedés elérésében
  • Szenvedélyes, eredményorientált személyiséget keresünk, aki szeret sokat utazni és nagyobb távolságokat vezetni és ehhez természetesen van B kategóriás vezetői engedélye
  • A napi munkához elengedhetetlen a tárgyalóképes angol nyelvtudás, mert a bevezető tréningek angol nyelven lesznek és a támogató anyagok nagy része is angol nyelvű
  • Legyen felhasználó szintű számítógépes ismereted, mert akár prezentációk összeállításában is szerepet kell vállalnod.

Még néhány képesség, aminek örülünk:

  • Előny, ha stratégiai és analitikus a gondolkodásmódod
  • Fontos a kitűnő prezentációs készség – előfordulhat, hogy nagyobb közönség elött is szerepelned kell majd
  • Szükség lesz erős és hatékony kommunikációs képességre, erős meggyőző erőre és jó érvelési készségre
  • Mi itt mindannyian hiszünk a proaktív munkavégzésben és gondolkodásban, ezért örülünk, ha Te is így gondolkozol és dolgozol nap mint nap

Amit az izgalmas munkán túl kínálunk Neked:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz és cafeteria
  • Szolgálati gépjármű, számítógép, tablet és telefon
  • Hosszútávú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszony és stabil háttér
  • Továbbképzéseken való részvétel
  • Lendületes, támogató, családias csapatszellem
  • Vonzó és jól ismert vállalati márka

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Kozmetikus
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldd el szakmai önéletrajzod és rövid motivációs leveled a "Jelentkezem" gombra kattintva a bérigényed és a pozíció megjelölésével.

Tájékoztatunk, hogy a pályázó a jelentkezésével, és személyes adatainak a NAOS Hungary Kft. részére történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a NAOS Hungary Kft. a felvételi folyamat során birtokába kerülő személyes adatait nyilvántartsa és kezelje. Kérjük, hogy a jelentkezés elküldése előtt olvasd el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Felvételi Adatkezelési Tájékoztatóban foglaltakat a NAOS Hungary Kft. weboldalán.