Partnercégünk a hazai biztosítási piac egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata, akik most bővülő értékesítési csapatukba várják új kollégájukat. Ha szeretsz terepen dolgozni és könnyedén alakítasz ki kapcsolatot emberekkel emellett pénzügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalataid kamatoztatnád egy stabil és jövőbe tekintő, családbarát munkahelyen, akkor jelentkezz:

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

pozícióba

Milyen feladatok várnak rád:

  • területhez tartozó értékesítési helyek látogatása
  • az értékesítési munkatársak számára termékismertető és szakmai tréningek tartása, értékesítési hatékonyság növelése, folyamatos fejlesztés és motiváció növelés által
  • kapcsolattartás az értékesítési pontok vezetőivel, oktatási és képzési igények egyeztetése, teljesítmény- és értékesítési menedzsment
  • értékesítési statisztikák, eredmények monitorozása, tervteljesítések nyomon követése, elemzése
  • a feladatokhoz szükséges adminisztrációs feladatok
  • prezentációk készítése, megtartása

Te vagy számunkra az ideális jelölt, ha:

  • van már legalább 5 éves munkatapasztalatod, amiből több évet töltöttél pénzügyi szolgáltatások és termékek értékesítésével
  • gazdasági területen szerezted diplomádat
  • munkádban folyamatosan a fejlődésre törekszel, szereted motiválni kollégáid, egy igazi vidám és belevaló kolléga vagy, aki a csapat szíve-lelke
  • ügyfélközpontú hozzáállásod szeretnéd kihasználni és fejleszteni
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készségekkel rendelkezel
  • van B kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent számodra:

  • biztosítási termékportfólió alapos ismerete
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, használata

Amit munkádért cserébe partnercégünk kínál:

  • változatos feladatokat, rugalmas munkaidőt
  • egy remek csapatot, akik egymást motiválják és viszik előre a siker érdekében
  • versenyképes alapbért, ami változatos juttatási elemekkel párosul
  • céges autót, laptopot és telefont magánhasználatra is
  • hosszútávú, stabil munkalehetőséget
  • szakmai képzési lehetőségeket
  • egy olyan munkakörnyezetet, amiben a munka és magánélet egyensúlyba kerül

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.