A Pernod Ricard Hungary Kft – több olyan jól ismert és piacvezető márka forgalmazója, mint a Chivas Regal, Ballantine’s, Jameson, Absolut Vodka, Havana Club, Beefeater – új kollégát keres Budapest és Észak-nyugat Magyarország területére, budapesti székhellyel a következő munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

OFF-Trade, Bolti értékesítés

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád, Békés megyék

Az alábbi feladatok elvégzését kérjük tőled:

  • A meglévő partnerbázis folyamatos növelése
  • Márkáink elérhetőségének folyamatos javítása
  • Márkáink forgalmának növelése partnereinknél
  • Marketing aktivitások szervezése a fentiek elérése érdekében
  • Edukációs és kóstoltató programok szervezése
  • Mindezek precíz adminisztrációja

Téged várunk a csapatba, ha a alábbiak közül a az alábbi pontokban magadra ismersz:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 3 maximum 10 éves értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • Kitűnően kommunikálsz szóban és írásban
  • Nem riadsz vissza a változatos feladatoktól
  • Tudsz önállóan dolgozni
  • Képes vagy a területedre jó gazdaként tekinteni
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel, magabiztosan vezetsz

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Szegedi és kecskeméti lakhely előnyt jelent

Mit adunk cserébe?

Alap + mozgóbér, 100% bejelentett fizetés, éves bónusz, céges személyautó magán használatra is,  mobiltelefon, ipad, laptop, dolgozói vásárlás, és számos más béren kívüli juttatás. Változatos, kihívásokkal teli munka prémium márkákkal. Folyamatos tréningek és fejlődési lehetőség vár.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.