Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Mindenki azt mondja rólad értékesítőnek születtél? ? Van tapasztalatod a kerékpár iparban és imádod is ezt a területet? Te kellesz nekünk és mi kellünk neked!
Csatlakozz hozzánk és építsük együtt a közös jövőt! Fiatalos csapatunkba keresünk Németországban elő, németül folyékonyan beszélő, lelkes és dinamikus munkatársat!

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres olyan Németországban élő kollégát, aki szívesen dolgozna egy stabil, magyar anyavállalattal rendelkező, nemzetközi piacon is elismert cégnél az alábbi pozícióban:

Értékesítési képviselő (Németország)

Mit szeretnénk kérni Tőled?

  • Igazi Gepida csapattagként mindent tegyél meg, hogy új ügyfelek szerezz, és ezáltal építsd és biztosítsd a németországi ügyfélhálózatunkat
  • A meglévő ügyfélbázisunkat folyamatosan támogasd, cégünk ügyfélbarát politikáját szem előtt tartva
  • Folyamatosan tartsd a kapcsolatot a magyar leányvállalat vezetőségével és munkatársaival, ők is mindent megtesznek a te munkád támogatásáért
  • A vevőkörünket technikai és kereskedelmi kérdésekben is segítsd
  • Az ügyfeleket támogasd az üzleti tervek elkészítésében és azok aktív megvalósításában
  • Ajánlatokat készíts és kövesd nyomon
  • Vegyél részt szakmai vásárokon és kiállításokon, mint csapatunk tagja

Csatlakozz hozzánk, ha…

  • Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel az értékesítés, tanácsadás területén a kerékpár iparban
  • Kiváló számítógépes készségekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook, stb)
  • Kiemelkedő tárgyalókészséged és meggyőző erőd van
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel, melyet nem félsz használni a tárgyalások során
  • Motivációd magas és ezzel hatni tudsz az ügyfelekre is
  • Utazási hajlandóságod magas

Örülünk, ha…

  • Jelenleg is aktív kapcsolatban állsz a kerékpár ipar nagykereskedőivel, valamint kisebb cégeivel

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégben valósíthatod meg céljaidat
  • Egy lehetőség, melynek keretében egy növekvő piacon, dinamikusan fejlődő magyar cégnél próbálhatod ki magad egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban.
  • Jó hangulatot, támogató munkakörnyezetet és egy összetartó csapatot kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Németország

Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt magyar termékek gyártásában. Kérjük pályázatodat a megpályázott pozíció és a bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési képviselő (Németország)
  • Rövid pozíció név: Értékesítési képviselő
  • Hirdető cég: Gepida
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Feladatok: Igazi Gepida csapattagként mindent tegyél meg, hogy új ügyfelek szerezz, és ezáltal építsd és biztosítsd a németországi ügyfélhálózatunkat A meglévő ügyfélbázisunkat folyamatosan támogasd, cégünk ügyfélbarát politikáját szem előtt tartva Folyamatosan tartsd a kapcsolatot a magyar leányvállalat vezetőségével és munkatársaival, ők is mindent megtesznek a te munkád támogatásáért A vevőkörünket technikai és kereskedelmi kérdésekben is segítsd Az ügyfeleket támogasd az üzleti tervek elkészítésében és azok aktív megvalósításában Ajánlatokat készíts és kövesd nyomon Vegyél részt szakmai vásárokon és kiállításokon, mint csapatunk tagja
  • Elvárások: Több éves szakmai tapasztalattal rendelkezel az értékesítés, tanácsadás területén a kerékpár iparban Kiváló számítógépes készségekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook, stb) Kiemelkedő tárgyalókészséged és meggyőző erőd van Jó kommunikációs készséggel rendelkezel, melyet nem félsz használni a tárgyalások során Motivációd magas és ezzel hatni tudsz az ügyfelekre is Utazási hajlandóságod magas
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-21
  • Lejárati dátum: 2018-07-12
Állás, munka még: Gepida>