LIEBHERR-ÉPÍTŐIPARI GÉPEK MAGYARORSZÁG Kft.
  • Az építőipari gépek gyártására, értékesítésére, szervizelésére és alkatrész ellátására specializálódott multinacionális cégcsoport a Liebherr – amely mintegy 44. 000 alkalmazottal és 130 céggel van jelen a világban – Magyarországon működő kirendeltsége számára keres munkatársat. A betöltendő pozíció:

  • Értékesítési képviselő (Délkelet-Magyarország)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Liebherr földmunka gépek értékesítése, az értékesítési folyamat koordinálása
      • Árajánlatok készítése
      • Új ügyfelek akvirálása, partnerkapcsolatok kiépítése
      • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása, a piaci pozíció erősítése
      • Tárgyalások lebonyolítása
      • A vállalat képviselete kiállításokon, szakmai rendezvényeken
      • Beszámolók készítése az ügyvezetésnek

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Az ideális pályázó egyetemi/főiskolai műszaki vagy gazdasági végzettséggel, értékesítési tapasztalattal, nyelvismerettel (német vagy angol) rendelkező, kiváló kapcsolatteremtési-, kommunikációs- és tárgyalási készségű szakember
      • Elvárás az önálló munkavégzés és az utazási hajlandóság külföldre is ( B kategóriás jogosítvány)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat
      • Délkelet-magyarországi lakhely

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú biztos munkahely
      • Szakmai továbbképzések
      • Európai színvonalú munkakörülmények
      • Versenyképes jövedelem
      • Céges személygépkocsi, mobiltelefon, laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Területi képviselő
    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    A felsoroltak közül bármelyik:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint
    • Német - Alapfok/társalgási szint

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

    Egyéb juttatások:

    céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar és német/angol nyelvű fényképes önéletrajzát.