Megbízónk nagy hagyományú, több milliárdos forgalmú, magyar tulajdonú, szakmájában sikeres és stabilan nyereséges középvállalat, amely gyógyszeripari alapanyagokat, vegyszereket és fertőtlenítő szereket gyárt és forgalmaz. Nemzetközi és hazai auditokon sikeresen szerepel. Az egészségpiacra, vegyiparba, nagy felhasználóknak és kiskereskedelembe is szállít.

Az értékesítés vezetésére, a piaci lehetőségek kifejezetten aktív kihasználására, rendszerezett értékesítési stratégia kidolgozására és kivitelezésére keresünk részére

ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓT

gyógyszer alapanyagok, fertőtlenítő szerek, vegyszerek

(Budapest)

Feladatai:

  • értékesítési stratégiák kidolgozása és megvalósítása csatornánként (3000 feletti SKU), büdzsé összeállítás, terv-tény nyomon követés, havi jelentések összeállítása az ügyvezetés számára,
  • kapcsolattartás, éves szerződések kötése kulcs vevőkkel, a bonyolítás nyomon követése, felügyelete, új ügyfelek szerzése (pl. drogéria láncok), portfólió bővítés meglévő ügyfeleknél,
  •  termék portfólió elemzés (nyereségesség, árrés, stb.), javaslattétel a változtatásokra az ügyvezetés felé,
  • árképzés,
  • a marketing vezetése,
  • az értékesítő csapat vezetése, fejlesztése, szervezeti változtatások a hatékonyság/sikeresség érdekében,
  • hosszú távú stratégiaépítés, versenytársfigyelés,
  • aktív részvétel az értékesítési tervezésben, vevőkre, értékesítőkre lebontva.

Ideális pályázónk 5+ év lehetőleg kis- és nagyvállalati értékesítési vezetői vagy KAM gyakorlatot szerzett. Rendkívül agilis, szorgalmas, új üzletre „éhes”, gyakorlatias, kiváló tárgyaló, a vállalatot saját területén tovább fejleszteni akaró, meredek növekedést elérni képes szakember tárgyalóképes angoltudással, aki a feladatot előrelépésként értékeli.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48852. pályázati számra hivatkozva várjuk.