ÉRTJÜK, HOGY MIT SZERETNÉL, TUDJUK, HOGY MIRE VAN SZÜKSÉGED.
25 évnyi tapasztalatunkkal segítünk neked,
hogy megtaláld a neked legjobb munkahelyet.
Fordulj hozzánk bizalommal!

Értékesítési igazgató

    Nemzetközi hátterű szolgáltató partnerünkhöz keresünk B2B szektorban tapasztalatot szerzett kollégát Értékesítési igazgató pozícióba.

Főbb feladatok

  • Folyamatosan keresi az új üzleti lehetőségek, partneri kapcsolatok kiépítését
  • Nyomon követi a piaci változásokat, trendeket, előrejelzéseket készít
  • Megérti az ügyféligényeket, és törekszik a magas szintű ügyfélelégedettség elérésére
  • Kapcsolatot tart a meglévő ügyfelekkel
  • Tanácsadói/ konzultatív szerepkörben segíti az ügyfeleket üzleti igényeik és kérdéseik megoldásában
  • Összehangolja és irányítja a sales csapat munkáját

Munkakör betöltésének feltételei

  • Főiskolai/Egyetemi közgazdász végzettség
  • 10+ éves B2B értékesítői tapasztalat
  • Eredményesség új ügyfelek megszerzésében
  • Aktív tárgyalóképes angolnyelv-tudás (írásban-szóban egyaránt)
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtési képesség
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készségek
  • Mobilitás

Pályázás során előnyt jelent

  • Gyógyszeripari tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.