Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
ahc international 1993 óta magas szintű szolgáltatást nyújt a felső- és középvezetők, valamint munkatársak kiválasztásában és közvetítésében, a hazai és nemzetközi ügyfelek kis-, közép,- nagyvállalatok számára

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS MARKETING VEZETŐ

Megbízónk:

    4 CSILLAGOS, NEMZETKÖZI, APARTMAN SZÁLLODA - BUDAPEST

Főbb feladatok, munkák:

  • A szállodaigazgató irányítása alatt felelős a szálloda értékesítési tevékenységéért
  • Kidolgozza a szálloda értékesítési irányelveit, éves költségvetést készít, ellenőrzi a végrehajtását
  • Turisztikai vásárokon vesz részt, képviseli a szállodát
  • Folyamatos piackutatást végez, és elemzi a versenyhelyzetet
  • Közreműködik a vendégigények felmérésében és elemzésében, valamint a várható foglaltság előrejelzésében
  • Riportokat készít a felső vezetés és a tulajdonosok részére

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végezttség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Szállodai corporate értékesítés területén megszerzett, legalább 5 éves releváns szakmai gyakorlat + vezetői tapasztalat.
  • Elkötelezett, lojális, önálló, kreatív, vendég orientált szakembert keresünk, kiváló kommunikációs készséggel.

Ajánlat:

  • piacképes jövedelem
  • prémium, cafeteria
  • lehetőség kreatív és önálló munkavégzésre
  • stabil, professzionális szakmai háttér

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kapcsolattartó

Jelentkezés az ajánlatra, fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal

Hajnal Éva
ahc international személyzeti tanácsadó
1065 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 53.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési és Marketing vezető
  • Rövid pozíció név: Marketing vezető
  • Hirdető cég: ahc international Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A szállodaigazgató irányítása alatt felelős a szálloda értékesítési tevékenységéért Kidolgozza a szálloda értékesítési irányelveit, éves költségvetést készít, ellenőrzi a végrehajtását Turisztikai vásárokon vesz részt, képviseli a szállodát Folyamatos piackutatást végez, és elemzi a versenyhelyzetet Közreműködik a vendégigények felmérésében és elemzésében, valamint a várható foglaltság előrejelzésében Riportokat készít a felső vezetés és a tulajdonosok részére
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végezttség Tárgyalási szintű angol nyelvtudás Szállodai corporate értékesítés területén megszerzett, legalább 5 éves releváns szakmai gyakorlat + vezetői tapasztalat. Elkötelezett, lojális, önálló, kreatív, vendég orientált szakembert keresünk, kiváló kommunikációs készséggel.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: ahc international Kft.>