A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferencia Központ

Értékesítési és Marketing Igazgató

munkakör betöltésére főállású munkavállalót keres.

Ellátandó feladatok:

  • A szálloda értékesítési és marketing stratégiájának kialakítása.
  • Üzleti elvárásoknak megfelelő árazási stratégia kidolgozása és megvalósítása (Revenue management).
  • Üzleti aktivitás és árpolitika meghatározása szegmensenként, hatékony kapacitásgazdálkodás.
  • Az értékesítést elősegítő marketingtevékenységben történő aktív részvétel.
  • Proaktív értékesítés, új üzleti lehetőségek keresése és ügyfélkör bővítés.
  • Értékesítési csapat hatékony irányítása, motiválása és fejlesztése.
  • Statisztikák, elemzések, prezentációk készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmai felsőfokú végzettség.
  • Szállodaipari értékesítési csatornák, szegmensek, trendek ismerete.
  • Legalább két éves szállodai értékesítési és vezetői tapasztalat.
  • Stratégiai gondolkodás.
  • Rugalmasság, alkalmazkodás a piaci környezethez.
  • Értékesítési attitűd, jó kapcsolatteremtő készség.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Szállodai szoftver ismerete előny (Opera).

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem, széles körű béren kívüli juttatásokkal.
  • Marriott szállodalánc által biztosított tréning lehetőségek.

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Kereskedelmi, Marketing igazgató
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Izsáki út 6.

Fényképes szakmai önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk 2018. 12. 10-ig.