REPLANT 4 CARE KFT.
A Replant 4 Care Kft.

értékesítési és marketing asszisztenst

keres TB támogatott gyógyászati segédeszközök értékesítését támogató csapatába.

Feladatok:

  • Területi képviselőkkel való napi szintű kapcsolattartás.
  • Értékesítési feladatok adminisztrációja, forgalmi számítások.
  • Vényelszámoló és áruforgalmi folyamatok kezelésére szolgáló szoftverek napi használata.
  • Árajánlatok készítése.
  • Részvétel a rendezvények szervezésében.
  • Részvétel marketing anyagok készítésében, fordításában (pl. prospektus).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1 - 2 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Megbízható angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PPT)
  • Önálló munkavégzés és kreativitás
  • Jó tervező-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Mit ajánlunk?

  • Versenyképes bérezés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Támogató betanulási időszak
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Teljes munkaidő (napi 8 óra)
  • Összetett, változatos munkakör
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nagy múltú piacvezető magyar cégcsoportnál
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

A jelentkezés feltétele:

  • fényképes szakmai önéletrajz magyar nyelven
  • fizetési igényt tartalmazó motivációs levél