Szívesen mélyülsz el táblázatok és riportok készítésében?
Kedves, segítőkész, kiegyensúlyozott munkaerőként ismertek meg korábbi csapatod?
Szeretnél egy lelkes, lendületes csapat tagja lenni?
Ha igen, akkor a legjobb hirdetést olvasod, ugyanis Magyarország egyik legnagyobb disztribúciós vállalata, az Orbico Group tagja, az Orbico Hungary Kft. üzletfejlesztési csapatába munkatársat keres adminisztratív és elemzési feladatok ellátására, kategória manager és üzletfejlesztési kollégák munkájának támogatására az alábbi munkakörbe:

Értékesítési és marketing asszisztens

Feladataid lesznek:

    • A jelenleg forgalmazott termékek monitorozása
    • Kategória elemzések előkészítése, piackutatások összegzése
    • A márka aktivitásokhoz tartozó bolti promóciók koordinálása
    • POS anyagok tervezésében segítség nyújtása, POS gyártása és logisztikai követése beleértve a POS készleteket is
    • Új termékek listázásával kapcsolatos adminisztráció
    • Áruházi készletek figyelése, készletelemzés
    • Piac felmérés
    • Egyéb adminisztráció, dokumentáció

AMI FONTOS NEKÜNK:

    • Felsőfokú gazdasági végzettség
    • Középfokú angol nyelvismeret
    • Magas fokú EXCEL ismeret
    • Minimum 1-3 éves, hasonló feladatok végzésében szerzett tapasztalat (például értékesítés, marketing, kategória menedzsment támogatásban)
    • Pörgős, energikus, talpraesett egyéniség
    • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
    • Rugalmasság
    • B kategóriás jogosítvány

AMIT MI AJÁNLUNK NEKED:

  • Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés, juttatási csomag
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kedvezményes vásár a saját termékeinkből

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Dunavirág utca 2-6.

Amennyiben érdekel a lehetőség és szeretnél jelentkezni az állásra, várjuk