Értékesítési - és marketing asszisztens új 4 csillagos budai szállodakomplexumba
Budapesti szállodánk

Értékesítési és marketing asszisztens

pozíció betöltésére elhivatott Kollégát keres azonnali belépéssel

Amit kérünk:

  • Minimum 3 éves budapesti szállodában eltöltött tapasztalat
  • Utazási irodákkal kiépített kapcsolatrendszer
  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Proaktív értékesítés, új üzleti lehetőségek, Partnerek felkutatása
  • Turisztikai online értékesítési csatornák ismerete, kezelése
  • Hosszú távú kapcsolatok kiépítése Utazási irodákkal, egyéb piaci Partnerekkel
  • Feltétel nélküli lojalitás a cégünkhöz, csapatunkhoz
  • Szoros együttműködés a Szálloda részlegeivel

Amit mindezért kínálunk:

  • Felelősségteljes, változatos feladatok
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Excluzív munkakörnyezet a II. kerületben
  • Fix fizetés
  • Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1021 Hárshegyi út 1-3.

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.