KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

Értékesítési előadó

munkatársat Herceghalomban található alközpontunkba.

Leendő kollégánk feladatai:

  • ügyfelek fogadása és tájékoztatása
  • vevői megrendelések rögzítése
  • értékesítési folyamat ügyvitelének bonyolítása (számlázás, szállítólevél készítése)
  • készletkezelés és –nyilvántartás

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • könnyen teremt kapcsolatot és jól kommunikál
  • megbízhatóan és pontosan végzi a munkáját

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • mezőgazdasági vagy közgazdasági területen szerzett végzettség
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Számlázó, Pénztáros
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Herceghalom