Váll-Ker Kft
Munkatársat keresünk

Értékesítési diszponens

pozícióba.
A Váll-Ker Kft. Magyarország egyik legmeghatározóbb kandallógyártó vállalata, amely nagy múltra tekint vissza, dinamikusan fejlődik, és 100 százalékban hazai tulajdonban áll. A vállalkozás fő tevékenysége a fatüzelésű fémkandallók, tűzterek gyártása.

Főbb feladatok, munkák:

Főbb feladatok:

- import beszerzéssel kapcsolatos feladatok: import anyag,
konszignációs áru megrendelése, és a beérkezések nyomon követése;
meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres kapcsolattartás;
tárgyalások szervezése és lebonyolításban való részvétel
- értékesítési feladatok: napi kapcsolattartás a vevőkkel, angol és német nyelvű
levelezés fordítása és továbbítása az illetékes részlegek felé; vevőtől
érkező rendelések diszponálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Tárgyalóképes angol nyelvtudás
-Minimum középfokú német nyelvtudás
-Microsoft Excel, Word felhasználói szintű, magabiztos ismerete
-Releváns szakmai tapasztalat
-Jó kommunikációs készség, terhelhetőség és precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Vállalatirányítási rendszer (pl. SAP, Infor) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem, kiemelt bérezés
-Fejlődési lehetőség egy lendületes, fiatalos csapat tagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

263.010 - 302.500 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

6900 Makó, Honvéd utca

Jelentkezésében kérjük jelölje meg angol és német nyelvtudásának szintjét.