Értékesítési csoportvezető

    Az Invitech ICT Services Kft. B2B csapata munkatársat keres Értékesítési csoportvezető munkakörbe.

Ezek lesznek a feladataid

  • A vállalat rövid- közép- és hosszú távú terveinek megvalósításában való aktív részvétel
  • A személyes értékesítési célkitűzések teljesítése, a vállalat árbevételének növelése, új Telco és IT szolgáltatások generálása meglévő és új ügyfelek részére
  • Az ügyfélmenedzserek és portfolió menedzserek munkájának koordinálása (10 fő)
  • Hatékony erőforrás gazdálkodás és megfelelő munkaszervezés megvalósítása
  • Új ügyfelek akvizíciója, marketing aktivitások és kampányok menedzselése
  • A meglévő ügyfelek proaktív megtartása, ügyfél elégedettség növelése

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Felsőfokú végzettség és legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Szektor-specifikus piaci igények és trendek ismerete
  • Az angol nyelv középfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú és proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Miért válassz minket?

  • Cafeteria rendszer, kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Kötetlen munkaidő
  • Korlátlan mobilcsomag, laptop, céges autó
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvétel lehetősége

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Kifejezetten IT / info-kommunikációs területen szerzett értékesítési, ügyfélkezelési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.