Megbízónk jelentős, nemzetközi szinten tevékenykedő cégcsoport, amely professzionális felhasználóknak gyárt és értékesít kiváló minőségű elektromos kéziszerszámokat. Budapesti nagykereskedelmi leányvállalata számára keresünk tapasztalt

ÉRTÉKESÍTÉSI CÉGVEZETŐT

(elektromos kéziszerszámok).
Célpiac: szakkereskedések, végfelhasználók.

Főbb feladatok, munkák:

    Feladata a 14 fős leányvállalat teljes hazai és külföldi működésének irányítása. Bel- és külföldi értékesítés (H, BG, RO), marketing, logisztika, szerviz, pénzügy, HR, az összes hozzá kapcsolódó tevékenységgel. Beszámolás a kft. külföldi ügyvezetőjének.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Ideális pályázónk műszaki, vagy gazdasági felsőfokú végzettségű, hasonló méretű, jellegű szervezet és értékesítés irányításában, prémium műszaki termékek értékesítésében sikeres gyakorlatot szerzett, angolul tárgyalóképes vezető. (A német-, bolgár-, román- vagy szlávnyelv-ismeret előnyt jelent).

Amit kínálunk:

    Minőségi, piacvezető családi vállalkozás, nemzetközi környezet, rengeteg tanulási és fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Ügyvezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes kétnyelvű pályázatát (CV, szakmai levél, diplomamásolat) - amelyet bizalmasan kezelünk – a 28620. pályázati számra hivatkozva várjuk.