SONARMED KFT.
Budapesti székhelyű, országos illetőségű, területén piacvezető világmárka magyarországi márkaképviselete (értékesítés és szerviz) munkatársat keres teljes munkaidőben Budapest XI. kerületi irodájába

értékesítési asszisztens

munkakörbe.

    Olyan kollégát keresünk, aki gondolkodásában és így munkájában is aktív, örül a csapat sikereinek és ennek eléréséhez mozgósítja belső erőit és kreativitását is. Mindezekhez mi megadunk minden támogatást, segítséget.

Feladatok:

  • a cég által forgalmazott termékek értékesítéséhez kapcsolódó tevékenységek támogatása
  • az értékesítési és szerviz munkatársak adminisztrációs munkájának támogatása
  • üzleti ajánlatok készítése a vonatkozó szabályzatoknak és utasításoknak megfelelően
  • kapcsolattartás vevői és beszállítói körrel (magyar és angol nyelven)
  • új ügyletek adminisztrációja, szükséges adatok, információk, dokumentáció begyűjtése, rögzítése az ügyviteli rendszerben
  • ügyfélszolgálati feladatok
  • megrendelések iktatása, termékek összekészítése, csomagolása küldéshez
  • számlázás
  • kiállításokon, szakmai rendezvényeken történő részvétel szervezése, adminisztrációja, személyes közreműködés
  • marketing és reklám anyagok előkészítése
  • éves és időszakos marketing stratégia előkészítése
  • marketing kampányok tervezése, szervezése, bonyolítása
  • riportok készítése
  • adatrögzítés
  • egyéb adminisztrációs, irodai feladatok

Szükséges ismeretek:

  • középfokú iskolai végzettség
  • számítástechnikai rendszerek emeltszintű felhasználói ismerete (Microsoft Word, Excel, Outlook, stb.)
  • aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Kompetenciák:

  • jó kommunikációs készség
  • pro-aktivitás
  • jó problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • üzleti szellem
  • motivált beállítottság
  • kiváló és kreatív csapatmunka
  • hatékony önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • precizitás

Előnyök:

  • orvosi műszeres cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki, gazdasági, marketing területen szerzett tapasztalat
  • grafikai program (Photoshop, Corel, Illustrator, stb.) felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fiatal, folyamatosan fejlődő csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Fényképes önéletrajzot kérünk a fizetési igény megjelölésével.