Szeretnél egy dinamikusan fejlődő élelmiszeripari cégnél dolgozni?
Európától Amerikán át Ázsiáig, és Afrikától Ausztráliáig a Podravka mind az öt kontinensen jelen van, több mint 50 országban. Kiterjedt forgalmazói hálózatunkon keresztül termékeink utat találnak a fogyasztókhoz az Adriától a Balti-tengerig.

Ha igen, akkor jelentkezz a Podravka International Kft budapesti csapatába az alábbi pozícióra:

Értékesítési asszisztens

Fő feladatok:

  • havi forgalmi jelentések elkészítése
  • partnerekkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • területi képviselők által használt PDA rendszer karbantartása
  • részvétel az értékesítési tervek elkészítésében
  • belső elemzések, kimutatások készítése
  • irodai adminisztratív és szervezési feladatoknak ellátása

Elvárások:

  • legalább 2 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) magas szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • dinamikus, energikus, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • SAP ismeret
  • horvát nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges laptop és telefon
  • Stabil háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest