Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, a piacán meghatározó multinacionális cég fiatalos, lendületes csapatába keres:

Értékesítési asszisztenst

Fő feladatok:

  • értékesítési osztály teljes körű adminisztrációjának kezelése
  • havi forgalmi jelentések elkészítése
  • partnerekkel kapcsolatos összes adminisztráció elvégzése
  • területi képviselők által használt PDA rendszer teljes körű karbantartása
  • részvétel az értékesítési tervek elkészítésében
  • belső elemzések, kimutatások készítése
  • iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása
  • telefonhívások kezelése
  • az anyacéggel való kapcsolattartás

elvárások:

  • aktív horvát nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint ) magas szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • dinamikus, energikus munkavégzés
  • felelősségtudat
  • felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel
  • angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • SAP ismeret előny
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon
  • Stabil háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Horvát - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési asszisztens
  • Rövid pozíció név: Értékesítési asszisztens
  • Hirdető cég: PODRAVKA-INTERNATIONAL Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: értékesítési osztály teljes körű adminisztrációjának kezelése havi forgalmi jelentések elkészítése partnerekkel kapcsolatos összes adminisztráció elvégzése területi képviselők által használt PDA rendszer teljes körű karbantartása részvétel az értékesítési tervek elkészítésében belső elemzések, kimutatások készítése iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása telefonhívások kezelése az anyacéggel való kapcsolattartás
  • Elvárások: aktív horvát nyelvtudás szóban és írásban MS Office (Excel, Word, PowerPoint ) magas szintű ismerete kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség dinamikus, energikus munkavégzés felelősségtudat felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel angol nyelvtudás előny, de nem feltétel SAP ismeret előny pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Horvát
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: PODRAVKA-INTERNATIONAL Kft.>