Műszercentrum Kft.
  • Dinamikusan fejlődő cégünk több mint 10 éves szakmai múlttal, több világmárka képviselője az állatorvosi műszerek és eszközök piacán.

    Pályázatot hirdetünk az alábbi munkakörbe:

  • Értékesítési asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • új vevők felkutatása (címlisták készítése, telefonhívások)
      • korábbi partnereink adatainak ellenőrzése, aktualizálása a rendszereinkben
      • leendő ügyfelek felkeresése telefonon, igényfelmérés
      • az igények rögzítése CRM rendszerünkben
      • megrendelések teljes körő adminisztratív kezelése
      • árajánaltok készítése
      • folyamatos tanulás a forgalmazott temékekről
      • közösségi médiatartalom frissítése
      • a felettes által meghatározott egyéb eseti jellegű feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum középfokú végzettség
      • Microsoft Windows és Office gyakorlott felhasználói szintű ismerete
      • kiemelkedő kommunikációs készség
      • megbízható, pontos, proaktív munkavégzés
      • jó problémamegoldó-készség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de ambiciózus pályakezdők jelentkezését is várjuk.

    Amit kínálunk:

      • céges mobiltelefon
      • korrekt bérezés
      • változatos és önálló munkavégzési lehetőség
      • hosszútávú, stabil munkahely
      • kulturált munakkörülmények, családias, vidám csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Szakmai asszisztens
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Részmunkaidő 6 óra
    • Részmunkaidő 4 óra

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1141 Budapest

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.