Maspex Olympos Kft.
Csatlakozz hozzánk

Értékesítési asszisztens

pozícióba!
Keressük új kollégánkat, aki a vállalatunk Horeca és független nagykereskedelmi csatorna asszisztensi pozícióját töltené be a jövőben!

Mi, a Maspex Olympos Üdítőital Gyártó Kft. Magyarország egyik meghatározó FMCG vállalata Téged keresünk, ha az alábbi feladatok elvégzéséhez szorgalmat és kitartást érzel magadban, és birtokodban van az az alap tudás, mellyel a vállalati elvárásainkat meg tudod valósítani! Mindezekhez elengedhetetlen a magas szintű MS ismeret és annak gyakorlati alkalmazása!

Tehát, ha munkádra igényes, fiatalos és szorgalmas vagy, a táblázatok, kimutatások készítésében jártasságod kiemelkedő, ezen felül szeretsz vidám, de céltudatos csapatban dolgozni, akkor küld el pályázati anyagod!

Főbb feladatok, munkák:

  • Nagykereskedelmi Manager munkájának támogatása (Junior manager és Horeca vezető adminisztratív munkájának előkészítése, támogatása).
  • Írásbeli és telefonos kapcsolattartás külső/belső partnerekkel, külföldi kollégákkal.
  • Ár beállítások és rendelések kezelése SAP rendszerben.
  • Napi-, heti- és havi riportok, prezentációk, táblázatok készítése.
  • Értékesítési csapat adminisztratív támogatása (PDA rendszer kezelése és háttér támogatás).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Magas fokú számítógépes ismeret (MS Office), kiemelten MS Excel és Power Point.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Megbízható, precíz munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Jó szervezőkészség.
  • Értékesítési és vevőorientált gondolkodásmód.
  • Stressz-tűrő képesség.
  • Terhelhetőség.
  • Csapatjátékos és vidám személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP vagy más integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete.
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobil telefon
  • Utazási költség hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat.

Jelentkezési határidő az állásra: 2021. 04. 30.
Az állás kezdésének várható időpontja: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Fehérvári út 79.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, úgy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét csatoltan küldje meg a "Jelentkezem" menüpont alatt 2021. április 30-ig.