Linde Magyarország Anyagmozgatási Kft.

Mi egy német tulajdonban lévő 130 éves multinacionális nagyvállalat vagyunk, mely a világpiac vezető gyártója és szolgáltatója a targoncák és raktártechnikai berendezések területén. A 25 éves múlttal rendelkező Magyarországi értékesítési és szervízközpontunkban komplex anyagmozgatási és raktártechnikai megoldásokat nyújtunk üzleti partnereink számára, akik a legkülönbözőbb iparágak neves képviselői az autóipartól az FMCG szektoron és a gyógyszeripai gyártócégeken keresztül a logisztikai központokig. Világszerte számos értékesítési irodával, kutató-fejlesztő és gyártóegységgel rendelkezünk, magyarországi szervezetünk folyamatosan növekszik.

Magyarországi dunaharaszti központunkba folyamatos fejlődésre nyitott, precíz és határozott kollégát keresünk

Értékesítési asszisztens

pozícióba

A munkakör célja

A munkakör fő célja az új gép értékesítési vezető és csapat operatív támogatása az értékesítési lánc teljes folyamatában.

Feladatok:

  • Az értékesítési vezető és a területi értékesítési képviselők munkájának támogatása
  • Értékesítési ajánlatok elkészítése, pályázati anyagok összeállítása ajánlathoz
  • Heti, havi és negyedéves kimutatások készítése
  • CRM kezelése
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Értékesítési szerződések nyomon követése
  • Flotta ügyek intézése
  • Értékesítési csapatot érintő utazások, tréningek szervezése

Tapasztalat és elvárások:

  • SAP-ban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programcsomag magabiztos használata
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Technikai érdeklődés, gépismeret előnyt jelent
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban (német nyelvismeret előny)

Kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos utca 18/b.