Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk

Értékesítési asszisztenst

keres.

Feladatok:

  • Árajánlatok elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Új ügyfelek felkeresése, igényinek felmérése
  • Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Értékesített kölcsönzések/bérlések nyomon követése
  • Marketing feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 1-5 év tapasztalat értékesítési területen
  • Számítógép felhasználó szintű használata
  • Kiváló magabiztos kommunikációs képesség
  • Rugalmasság, precizitás, pontosság
  • Ügyfélbarát szemléletmód

AMI ELŐNYT JELENT:

  • Rendezvényszervezésben, vendéglátásban eltöltött tapasztalat
  • Online marketingben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált kellemes irodai környezet
  • Fiatal lendületes, vidám csapat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, kattintson a lenti "Jelentkezem" gombra.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: INSTRUMENT PARTY Rent Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítési asszisztens
  • Rövid pozíció név: Értékesítési asszisztens
  • Hirdető cég: INSTRUMENT PARTY Rent Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Árajánlatok elkészítése Ügyfelekkel való kapcsolattartás Új ügyfelek felkeresése, igényinek felmérése Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése Beszállítókkal való kapcsolattartás Értékesített kölcsönzések/bérlések nyomon követése Marketing feladatok ellátása
  • Elvárások: Középfokú végzettség 1-5 év tapasztalat értékesítési területen Számítógép felhasználó szintű használata Kiváló magabiztos kommunikációs képesség Rugalmasság, precizitás, pontosság Ügyfélbarát szemléletmód
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12
  • Értékelés: 3
  • Értékelők száma: 1