Brammer Magyarország Kft.

Értékesítési asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

•            Karbantartási és munkavédelmi termékek a cég ügyfelei felé történő értékesítésének támogatása
•            Értékesítők munkájának támogatása
•            Ajánlatkérések feldolgozása, műszakilag optimális és kereskedelmileg előnyös ajánlatok kidolgozása, ajánlatok adása, tenderek koordinálása
•            Az ajánlatok műszaki tartalmának egyeztetése a termékmanagerekkel
•            Technikai információk, műszaki adatok továbbítása a vevők felé
•            Amennyiben szükséges, új beszállító felkutatása, ajánlatkérés a beszállítóktól
•            Vevői árlisták kidolgozása és karbantartása
•            Egyéb akciók végrehajtásában történő támogató részvétel
•            A felelősségi körébe tartozó vevőkkel kapcsolatos statisztikák, riportok és elemzések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

•            Elengedhetetlenül szükséges a középfokú műszaki végzettség (felsőfokú végzettség előny)
•            Műszaki érdeklődés, tapasztalat
•            Magasszintű excel ismeretek (függvények, Pivot)
•            Precíz, megbízható, határidőre történő munkavégzés
•            Angol nyelvtudás előny
•            A karbantartási és munkavédelmi termékek piacának ismerete előnyt jelent
•            Vevőkiszolgálásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:

• Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
• Versenyképes jövedelem
• Stabil hátterű nemzetközi vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

2045 Törökbálint

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja önéletrajzát és kísérőlevelét.