Az OTP Mobil Kft. – a Simple mobilalkalmazás és a SimplePay online fizetési megoldások fejlesztője és üzemeltetője - munkatársakat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő alakulat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk!

Értékesítés támogató munkatárs

Feladatok

  • KKV értékesítési menedzser munkájának támogatása
  •  Szerződéskötési folyamatok adminisztrációja
  • Operatív kapcsolattartás partnerekkel emailben és telefonon
  • Aktív kommunikáció a cég többi részlegével
  • Részvétel szerződött partner számára nyújtandó szolgáltatás indításában

Elvárások

  • Középfokú végzettség gazdasági területen
  • Call center, ügyfélszolgálat, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Office szoftvercsomag magasszintű ismerete
  • Önálló, pontos, igényes munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési képesség, csapatmunkára való nyitottság
  • Közeli határidők betartása
  • Logikus gondolkodás és rendszerszemlélet
  • Kiegyensúlyozott személyiség
  • Pontosság, igényesség, monotonitás tűrés

Előny

  • Gazdálkodás, menedzsment vagy kereskedelem szakirányú végzettség
  • További releváns idegen nyelv ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • Támogató szakmai környezet, motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Modern, stílusos, emberi munkakörnyezet
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég által nyújtott biztonság
  • Az e-kereskedelmi, ill. online és mobil fizetési piac részletes megismerhetősége
  • Jól megközelíthető munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a tárgymezőben meghirdetett pozíció feltüntetésével a várjuk a jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva.