Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Komax Thonauer Kft.

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ KERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keresünk

    Svájci tulajdonú magyarországi székhelyű cégünk elsősorban autó-, az elektromos és az elektronikai ipari gyártás területen kínál teljes körű megoldásokat.

FELADATOK:

  • kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal
  • gépbeszerzések megrendelése beszállítóktól, beszerzési megrendelések gondozása
  • ajánlatadás, vevői rendelés feldolgozás, számlázás, adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • árlisták kezelése és rendszerbe való feltöltése
  • értékesítési csapattal való együttműködés
  • értékesítéshez kapcsolódó fuvarszervezés és azok nyomon követése
  • vámügyintézés, EKÁER

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • külkereskedelmi végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • értékesítői szemlélet
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • erős excel tudás, MS Office ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • német nyelvtudás
  • felsőfokú műszaki és/vagy külkereskedelmi végzettség
  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Budapest közeli lakóhely

AMIT NYÚJTUNK:

  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú biztonság
  • mobiltelefon céges előfizetéssel
  • teljesítmény alapú prémium

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budakeszi

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítés támogató kereskedelmi ügyintéző
  • Rövid pozíció név: Értékesítés támogató munkatárs
  • Hirdető cég: Komax Thonauer Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budakeszi
  • Feladatok: kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal gépbeszerzések megrendelése beszállítóktól, beszerzési megrendelések gondozása ajánlatadás, vevői rendelés feldolgozás, számlázás, adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben árlisták kezelése és rendszerbe való feltöltése értékesítési csapattal való együttműködés értékesítéshez kapcsolódó fuvarszervezés és azok nyomon követése vámügyintézés, EKÁER
  • Elvárások: külkereskedelmi végzettség 3-5 év szakmai tapasztalat értékesítői szemlélet angol nyelv középfokú ismerete erős excel tudás, MS Office ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-13
  • Lejárati dátum: 2018-07-20
Állás, munka még: Komax Thonauer Kft.>