Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Magyar Posta Biztosító Zrt. és a Magyar Posta Életbiztosító Zrt. a hazai biztosítási piac meghatározó szereplője, mely egy dinamikusan növekvő nemzetközi konszern tagjaként keres

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ CALL CENTER MUNKATÁRSAT.

A leendő munkatárs feladatai:

  • A postai biztosítás-értékesítők támogatása, informálása, motiválása telefonon keresztül.
  • Értékesítési akciók és értékesítési versenyek során a postai értékesítő munkatársak tájékoztatása, meghatározott témákban tudásuk támogatása.
  • Biztosítási termékek módosításával kapcsolatos tudás támogatása.
  • Telefonhívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Értékesítési tapasztalat (call center és/vagy személyes értékesítés),
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség,
  • Pozitív szemléletmód, attitűd, empátia, megoldáscentrikus gondolkodásmód,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások,
  • Stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttér,
  • Egyműszakos munkarend,
  • Tanulási és fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el a pozíció megjelölésével fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Magyar Posta Biztosító Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítés támogató call center munkatárs
  • Rövid pozíció név: Call center munkatárs
  • Hirdető cég: Magyar Posta Biztosító Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: II. kerület
  • Feladatok: A postai biztosítás-értékesítők támogatása, informálása, motiválása telefonon keresztül. Értékesítési akciók és értékesítési versenyek során a postai értékesítő munkatársak tájékoztatása, meghatározott témákban tudásuk támogatása. Biztosítási termékek módosításával kapcsolatos tudás támogatása. Telefonhívásokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség, Értékesítési tapasztalat (call center és/vagy személyes értékesítés), Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség, Pozitív szemléletmód, attitűd, empátia, megoldáscentrikus gondolkodásmód, Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office).
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-05