Értékesítés támogató adminisztrátor

Szelence Kft.

Vác

Váci telephelyű cégünk a magyar piac meghatározó szereplője az ipari szivattyúk forgalmazása és szervizelése terén.

Fejlődő csapatunkba keresünk

Értékesítés támogató adminisztrátort

Feladatok:

  • értékesítési csapat támogatása
  • műszaki tartalmú ajánlatok előkészítése
  • értékesítési folyamataink követése vállalatirányítási rendszerünkben
  • külföldi és belföldi beszállító partnereinkkel történő kapcsolattartás
  • ajánlatkérések és megrendelések készítése valamint utókövetése

Küldd el nekünk önéletrajzod amennyiben:

  • középfokú angol nyelvvizsgával rendelkezel és magabiztosan használod nyelvtudásod
  • szeretsz és tudsz önállóan dolgozni
  • pontosan, precízen és jól szervezetten végzed munkádat
  • magabiztosan használod a Microsoft Office eszközöket

Előnyt jelent az elbírálásnál:

  • használtál már integrált vállalatirányítási rendszert (SAP/SAP Business One)
  • műszaki beállítottságú ember vagy
  • beszerzési tapasztalattal rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vác

Hogyan jelentkezz?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmed küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Vác