A Canon EMEA régióban foglalkoztatott 16,000 munkavállalójában egy dolog egészen biztosan közös: a szenvedély az új és a kiemelkedő megoldások és termékek iránt. A fényképezőgépektől az otthoni nyomtatókon és digitális nyomdagépeken át egészen a vállalati folyamatmenedzsment megoldásokig minden újításunkat ez a szenvedély hajtja.

A Canon Hungária Kft. most új munkatársat keres budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÁSI (SALES SUPPORT) KOORDINÁTOR

B2B Sales & Marketing üzletág
A munkakör célja a B2B értékesítési tevékenység, valamint az értékesítési vezető támogatása a terület teljeskörű adminisztratív feladatainak vonatkozásában.
A szervezet szabályzatainak és folyamatainak megfelelően magas színvonalú operatív értékesítéstámogatási munka nyújtása nemcsak a belső, hanem külső ügyfelek számára is.

FŐ FELADATOK ÉS FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • A B2B direkt és indirekt értékesítési csatornák támogatása tenderdokumentációkat érintően: társosztályoktól és érintett 3. felektől a pályázatokhoz szükséges információk összegyűjtése, árazási kalkulációk készítése, dokumentumok benyújtása a pályázati kiírásnak megfelelő minőségben.
  • Tendertámogatás menedzselése – adminisztráció, nyomon követés és riportálás az anyavállalat felé
  • Közbeszerzések és tenderkiírások figyelése; értékesítési kollégák informálása a tenderekkel kapcsolatban
  • B2B értékesítés tervezési tevékenységének (Sales Forecast, budgeting) operatív támogatása: koordinálás, információk összegyűjtése, rendszerezése és riportok készítése üzleti igény szerint.
  • A folyamatban lévő üzleti lehetőségek és folyó értékesítési ügyletek adminisztratív támogatása, nyomon követése.
  • A partnercsatorna értékesítések támogatása: árkalkulációk készítése, támogatási igények kezelése az értékesítési vezetővel való konzultációknak megfelelően.
  • A vállalat érvényben lévő jóváhagyási folyamatának megfelelően: jóváhagyási ügyek koordinálása, az értékesítők támogatása jóváhagyási igények benyújtásában, illetve üzleti igény szerint árkalkulációk elvégzése.

ELVÁRÁSOK

  • 1-2 év értékesítés támogatási munkakörben szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (írás + beszéd)
  • Excel magas/erős felhasználói szintű ismerete és gyakorlati alkalmazása

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK

  • Proaktív és eredményorientált gondolkodás és működés
  • Üzleti gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Magas minőségű munkára való törekvés
  • Önállóság, pontosság, monotóniatűrés
  • Proaktív és energikus személyiség

AMIT AJÁNLUNK

  • Versenyképes fizetés
  • Inspiráló munkahelyi környezet
  • Dinamikus és pozitív munkahelyi légkör, a vállalati Kyosei filozófiánknak megfelelően

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angolnyelvű Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.