Értékesítés fejlesztési munkatárs

Főbb feladatok

  • Értékesítés fejlesztési munkatársként a te feladatod lesz a CRM felhasználói helpdesk üzemeltetése, és a felhasználói percepció és elvárás management
  • Te fogod ellátni az ügyfélkapcsolat-kezeléssel kapcsolatos technikai adminisztrációs feladatokat is, illetve a technikai kapcsolattartás is a munkád része lesz a CRM partnerrel
  • A CRM felhasználói alapképzésért is te leszel a felelős
  • Munkád során a kapcsolódó IT feladatok megoldásával is te foglalkozol majd, ezért folyamatosan kapcsolatot kell tartanod IT osztállyal (server elérések/migráció, leltár etc.)
  • Aktivitási és forgalmi riportok készítésével is foglalkozni fogsz
  • Mindemellett a fentiekkel kapcsolatban a társosztályokkal is folyamatosan kapcsolatban kell állnod a felmerülő technikai jellegű problémák és feladatok hatékony kezelése és végrehajtása érdekében

  • informatikai, statisztikai, data science, vagy gazdasági végzettséggel, illetve CRM tapasztalattal rendelkezel
  • társalgási szinten beszélsz angolul
  • gyakorlatod van az O365 és az iOS rendszerek alkalmazásában, professzionális szinten használod az excelt, és a ppt-k összeállítása is könnyedén megy számodra
  • kiváló kommunikációs képességgel, ügyfél/partner fókuszú gondolkodásmóddal rendelkezel és hatékonyan dolgozol csapatban
  • terhelhető vagy, jól viseled a stresszt, munkádat a megoldás orientáció, az önállóság és a proaktivitás jellemzi

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Dolgoztál már gyógyszeriparban
  • Rendelkezel SQL, OCE, IMS/IQVIA gyakorlattal vagy képzettséggel, adatbáziskezelési alapismeretekkel, önkiszolgáló BI rendszerben való jártassággal (pl. Power BI, Tableau, Microstrategy, SQL)

Amiért érdemes minket választanod:

  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodánk felszerelt konditeremmel, étkezővel, barátságos kollégákkal vár Téged
  • Csoportos élet-és balesetbiztosításban részesítünk
  • Központi telephelyünkön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára
  • Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1165 Budapest, Bökényföldi út 116-120.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.