Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Keressük új kollégánkat, aki tudásával, lendületével, lelkesedésével hozzájárul cégünk sikereihez

Értékesítés-fejlesztési menedzser

Főbb feladatok:

  • Értékesítési IT rendszer fejlesztések teljes körű irányítása: IT fejlesztési igények gyűjtése, szűrése és prioritások állítása a kapcsolódó funkcionális területekkel való együttműködésben (tervezés, beszerzés, feladatok időben történő megvalósítása, erőforrások menedzselése).
  • Értékesítési eljárások (szabályzatok) és folyamatok tervezése, fejlesztése és működtetése a vállalat értékesítési kiválóságának fejlesztése érdekében
  • Az adminisztrációs terhek csökkentése és/vagy az értékesítési folyamatok hozzáadott értékének növelésére érdekében a munkafolyamatok hatékonyságának és eredményességének növelése proaktív javaslatok útján, a funkcionális vezetőkkel szorosan együttműködve.
  • Az értékesítési képviselőkkel történő hatékony kommunikáció és eredményes IT eszközhasználat biztosítása az IT fejlesztő csapat (2 fő) irányításával és a handy-n elérhető információk kezelésével.
  • Proaktív javaslattétel az értékesítési területek (területi értékesítés, Telesales, Master Data, Értékesítési adminisztráció, Key Account) riportolási gyakorlatának fejlesztésére (QV)

Téged keresünk, ha:

    • IT-s /műszaki menedzseri vagy közgazdasági felsőfokú végzettséged van
    • 3-5 év tapasztalatot már szereztél elsősorban IT rendszerfejlesztésben vagy értékesítési folyamatfejlesztésben
    • Van gyakorlatod emberek vezetésében
    • Szakmai gyakorlatod elsősorban nagyvállalatnál vagy FMCG szektorban szerezted
    • Előnyös, ha ismersz vagy használtál már SFA rendszert, vagy bármilyen további értékesítés támogató IT rendszert
    • Örömöd leled az olyan feladatkörben, ahol a határidők, prioritások és erőforrások folyamatos menedzsmentje mellett sikerélményt jelent számodra, ha a belső ügyfelek elégedettek
    • Ügyesen bánsz az emberekkel, jól megértteted magad kollégáiddal, megérted mások mondanivalóját, szándékait is és könnyen alakítasz ki jó kapcsolatot, gördülékeny együttműködést külső partnerekkel
    • Ha fontos neked a jó csapat és vezetőként is szeretnél egy közvetlen, jó hangulatú, önállóságot és szakmai igényességet támogató légkört teremteni
    • Lehet rád számítani, mert munkádra igényes vagy és számodra minden probléma és azok megnyugtató megoldása fontos.
    • Jól kezeled a megoldásra váró helyzeteket, az eléd kerülő problémát egészében szeretnéd megoldani, és utánajársz a szerteágazó szálaknak
    • Ha vannak újító, fejlesztő kezdeményezéseid, amiket van kitartásod véghezvinni
    • Ha van gyakorlatod IT rendszerekben (SFA, QV, Chronos), ismered az adatbázis alkalmazásokat és IT tudásod szeretnéd az értékesítés-fejlesztésben hasznosítani

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség egy elismert piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, valódi csapat
  • Összetett és szerteágazó feladatkör, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Jászberényi út 7-11.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, megfelel az elvárásoknak és szívesen erősítené nemzetközi csapatunkat, kérjük jelentkezzen a „Jelentkezem” gombra kattintva!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékesítés-fejlesztési menedzser
  • Rövid pozíció név: Értékesítési menedzser
  • Hirdető cég: Dreher Sörgyárak ZRt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Értékesítési IT rendszer fejlesztések teljes körű irányítása: IT fejlesztési igények gyűjtése, szűrése és prioritások állítása a kapcsolódó funkcionális területekkel való együttműködésben (tervezés, beszerzés, feladatok időben történő megvalósítása, erőforrások menedzselése). Értékesítési eljárások (szabályzatok) és folyamatok tervezése, fejlesztése és működtetése a vállalat értékesítési kiválóságának fejlesztése érdekében Az adminisztrációs terhek csökkentése és/vagy az értékesítési folyamatok hozzáadott értékének növelésére érdekében a munkafolyamatok hatékonyságának és eredményességének növelése proaktív javaslatok útján, a funkcionális vezetőkkel szorosan együttműködve. Az értékesítési képviselőkkel történő hatékony kommunikáció és eredményes IT eszközhasználat biztosítása az IT fejlesztő csapat (2 fő) irányításával és a handy-n elérhető információk kezelésével. Proaktív javaslattétel az értékesítési területek (területi értékesítés, Telesales, Master Data, Értékesítési adminisztráció, Key Account) riportolási gyakorlatának fejlesztésére (QV)
  • Elvárások: IT-s /műszaki menedzseri vagy közgazdasági felsőfokú végzettséged van 3-5 év tapasztalatot már szereztél elsősorban IT rendszerfejlesztésben vagy értékesítési folyamatfejlesztésben Van gyakorlatod emberek vezetésében Szakmai gyakorlatod elsősorban nagyvállalatnál vagy FMCG szektorban szerezted Előnyös, ha ismersz vagy használtál már SFA rendszert, vagy bármilyen további értékesítés támogató IT rendszert Örömöd leled az olyan feladatkörben, ahol a határidők, prioritások és erőforrások folyamatos menedzsmentje mellett sikerélményt jelent számodra, ha a belső ügyfelek elégedettek Ügyesen bánsz az emberekkel, jól megértteted magad kollégáiddal, megérted mások mondanivalóját, szándékait is és könnyen alakítasz ki jó kapcsolatot, gördülékeny együttműködést külső partnerekkel Ha fontos neked a jó csapat és vezetőként is szeretnél egy közvetlen, jó hangulatú, önállóságot és szakmai igényességet támogató légkört teremteni Lehet rád számítani, mert munkádra igényes vagy és számodra minden probléma és azok megnyugtató megoldása fontos. Jól kezeled a megoldásra váró helyzeteket, az eléd kerülő problémát egészében szeretnéd megoldani, és utánajársz a szerteágazó szálaknak Ha vannak újító, fejlesztő kezdeményezéseid, amiket van kitartásod véghezvinni Ha van gyakorlatod IT rendszerekben (SFA, QV, Chronos), ismered az adatbázis alkalmazásokat és IT tudásod szeretnéd az értékesítés-fejlesztésben hasznosítani
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Dreher Sörgyárak ZRt.>