Cégünk, a Robertson Hungary Kft. 20 éves tapasztalattal rendelkezik a kereskedelmi ingatlanpiacon. Fő profilunk az iroda bérbeadás és értékesítés, valamint értékbecslés. A BNP Paribas Real Estate nemzetközi hálózatának tagjaként tevékenykedünk.

Az értékbecslési csapat bővítésére az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Értékbecslő

Feladatok

  • Ingatlanalap portfoliók értékbecslése
  • (kiskereskedelmi, ipari/logisztikai, irodaingatlanok)
  • Nemzetközi ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Excel alapú kimutatások, értékelések elkészítése (cash-flow alapú értékbecslés, számítások)
  • Szakmai segítségnyújtás az értékesítési projektmenedzserek részére
  • A területhez tartozó szakmai tanácsadás, vásárláshoz, bérbeadáshoz döntés előkészítés támogatása
  • Jelentési kötelezettség az értékbecslési osztály vezetője felé

Elvárások

  • OKJ 53 (korábban 54 számú) vizsga feltétel!
  • Kereskedelmi (iroda, ipari, üzlet, hotel) értékbecslői gyakorlat előnyt jelent
  • Magas szintű excel táblázatok használatában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (írásban, szóban, szövegértésben)

Amit kínálunk:

  • 8 órás alkalmazotti státusz
  • Versenyképes fizetés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Változatos, egyedi projektekben való részvétel
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Széleskörű fejlődési lehetőség

Egyéb információk

Kezdés várható időpontja: 2021. július

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Értékbecslő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a 'Jelentkezem' gombra kattintva.