Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
EURO-IMMO Expert Kft.
Ingatlanértékelő cég szakértői csapatának bővítéséhez munkaviszony/alvállalkozói jogviszony keretében munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Értékbecslő

Főbb feladatok, munkák:

  • Ipari, kereskedelmi valamint fejlesztési célú ingatlanok, valamint alkalmanként lakóingatlanok értékbecslése, műszaki szakértések készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • önálló munkavégzésre való képesség
  • számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet)
  • felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági)
  • szakirányú, ingatlan értékbecslői képzettség OKJ 53 341 01 – anno OKJ 54 - (EUFIM végzettség előnyt jelent)
  • saját gépkocsi szükséges
  • értékbecslői gyakorlat, nyelvismeret, illetve műszaki ellenőri végzettség előny, de nem feltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelt (teljesítmény és minőségarányos) bérezést
  • speciális munkavégzést támogató szoftvereket
  • szakmai támogatást a feladat elvégzéséhez
  • részvételt a belső továbbképzési rendszerben, valamint a szakmai tanulmányutakon
  • kulturált munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Értékbecslő
  • Műszaki ellenőr
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Távmunka/otthoni munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Nem igényel nyelvtudást
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

  • Magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a részünkre.
  • Egyéb juttatások: szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    2 db szavazat
    Állás, munka még: EURO-IMMO Expert Kft.>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Értékbecslő
    • Hirdető cég: EURO-IMMO Expert Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Somogy megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
    • Feladatok: Ipari, kereskedelmi valamint fejlesztési célú ingatlanok, valamint alkalmanként lakóingatlanok értékbecslése, műszaki szakértések készítése.
    • Elvárások: önálló munkavégzésre való képesség számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Word, MS Excel, Internet) felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági) szakirányú, ingatlan értékbecslői képzettség OKJ 53 341 01 – anno OKJ 54 - (EUFIM végzettség előnyt jelent) saját gépkocsi szükséges értékbecslői gyakorlat, nyelvismeret, illetve műszaki ellenőri végzettség előny, de nem feltétel
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást, Magyar
    • Egyéb juttatások: szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra, Időszakos munka, Távmunka/otthoni munka, Vállalkozói, szerződéses
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-10-12
    • Értékelés: 3
    • Értékelők száma: 2