Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.
Az FHB Ingatlan Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKBECSLŐ / ÉRTÉKELÉSI ELLENŐR

Budapest

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki, agrármérnöki vagy jogi végzettség
  • Ingatlanközvetítő szakképesítés (OKJ 52)
  • Ingatlanközvetítő és értékbecslő szakképesítés (OKJ54)
  • Személygépkocsi vezetői engedély és gyakorlat
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Windows, MICROSOFT Office termékek: Excel, Word, Powerpoint, irodai alkalmazások, CAD alkalmazások.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyetemi képzés keretében nyert ingatlanértékelői, ingatlangazdálkodói, ingatlanszakértői, Építőipari – Igazságügyi szakmérnök végzettség,
  • Építész vagy építő mérnök
  • Szakirányú igazságügyi szakértői tevékenységre jogosító igazolvány
  • RICS tagság, vagy EUFIM minősítés
  • Műszaki ellenőri jogosultság
  • Energetikai tanúsítási tevékenységre jogosító szakképesítés és regisztráció
  • Termőföld értékelési gyakorlat és jogosultság
  • Legalább 3 éves banki értékbecslői gyakorlat
  • Legalább 3 éves KKV, és Vállalati értékbecslői gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Értékbecslő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció_város”.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: FHB Jelzálogbank Nyrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Értékbecslő / Értékelési Ellenőr
  • Rövid pozíció név: Banki ügyintéző
  • Hirdető cég: FHB Jelzálogbank Nyrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Elvárások: Műszaki, agrármérnöki vagy jogi végzettség Ingatlanközvetítő szakképesítés (OKJ 52) Ingatlanközvetítő és értékbecslő szakképesítés (OKJ54) Személygépkocsi vezetői engedély és gyakorlat felhasználói szintű informatikai ismeretek (Windows, MICROSOFT Office termékek: Excel, Word, Powerpoint, irodai alkalmazások, CAD alkalmazások.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.18
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 2