A DataMagic cégcsoport
egyedi ERP szoftver tervezéssel és fejlesztéssel foglalkozik.
Munkatársat keres:

ERP tanácsadó (tanácsadó, számviteli szakértő)

munkakörbe.

Feladatok:

    • Pénzügyi-informatikai szoftverfejlesztés szakmai támogatása;
    • Üzleti igények felmérése, specifikálása;
    • Jogszabálykövető fejlesztések specifikálása,
    • A rendszer használatának betanítása;
    • A használat későbbi támogatása, ügyfelekkel való kapcsolattartás, problémák kezelése;
    • Integrált vállalatirányítási rendszer mindennapi használata, tesztelése.

    Mindez alapvetően budapesti telephelyünkön, alkalmanként külső helyszíneken.

Elvárások:

  • Számviteli, pénzügyi ismeretek és gyakorlat;
  • Pénzügyi és számviteli jogszabályok naprakész ismerete;
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Rendszerszemléletű gondolkodás,
  • Legalább egy könyvelő és egy integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete;
  • Jó kommunikációs készség, szóban és írásban egyaránt;
  • Önálló problémamegoldó képesség;
  • Alapvető irodai alkalmazások legalább felhasználói szintű ismerete.

Előny:

  • További ERP rendszerek ismerete;
  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Jó számítástechnikai felhasználói ismeretek;
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő;
  • SQL alapú lekérdezések legalább alapszintű ismerete;
  • Rendszerszervezési, projekt menedzsment ismeretek;
  • Angol nyelvtudás;
  • További nyelvismeret;
  • Jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Szakmailag érdekes munka;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest