VISION-SOFTWARE Kft.
  • Cégünk több mint húsz éve fejleszt vállalatirányítási és komplex webáruházi rendszereket. Ügyfeleink között megtalálhatók a hazai piacvezető cégek és termelő vállalatok. 40 fős csapatunkba most ERP tanácsadókat keresünk!

    Elsősorban olyan személyek jelentkezését várjuk, akik lendületes személyiségükkel és segítőkész hozzáállásukkal szeretnének csatlakozni egy stabil és folyamatosan fejlődő hazai céghez!

    Amennyiben a rendszerek mögött álló szoftveres világ is érdekel, Téged keresünk!

  • ERP Tanácsadó (pénzügy-számvitel területen)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ügyfeleinktől e-mailen, telefonon, online rendszeren keresztül érkező igények menedzselése, megoldása.
      • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, segítségnyújtás a rendszerrel kapcsolatban felmerülő problémák és kérdések kezelésében.
      • Szakmai kapcsolattartás szoftverfejlesztőkkel és programozók felé szakmai útmutatás.
      • ERP bevezetési projektekben, üzleti folyamatok felmérésénél szenior tanácsadók munkájának támogatása.
      • Saját fejlődési teljesítménytől függően meglévő ügyfeleknél lévő kisebb projektek pénzügy-számviteli oldalának önálló támogatása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Pénzügyi-számviteli végzettség.
      • Pénzügyi-számviteli területen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat.
      • Legyél önálló, viszont csapatmunka esetén számíthassanak rád a többiek.
      • Szeress tanulni, új témakörökben elmélyülni.
      • Átlagos felhasználói szinten túlmenően is érdekeljen az informatika világa.
      • Gazdálkodj jól az időddel, a kapott feladataid tervezésével.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ERP területen szerzett szakmai tapasztalat.
      • B kategóriás jogosítvány.

    Amit kínálunk:

      • Szakmai kihívások és egyben fejlődési lehetőségek.
      • Kiváló szakemberekből álló fiatalos és nem dohányzó csapat.
      • Sikeres hazai cég biztos háttere.
      • Versenyképes jövedelem.
      • Nagyfokú önállóság.
      • Személyre szabott béren kívüli juttatások és rugalmas munkaidő.
      • Csapatépítő rendezvények, családi programok, társadalmi felelősségvállalás.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Vállalatirányítási rendszer, SAP
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Elemző, Tanácsadó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal és bérigény megjelölésével a leírásban szereplő e-mail címre várunk.

    További információt weboldalunkon talál.