ERP tanácsadó, konzulens

BAYER CONSTRUCT Zrt.

Sóskút

Elvárt technológiák
ERP DYNAMICS WINDOWS
Módszertanok és szoftverek
Excel
Excel

BAYER cégcsoport magyar tulajdonban lévő vállalkozások összessége, amely komplex építőipari és ingatlanszakmai szolgáltatásokat nyújt ügyfelei számára. A 2002-ben alakult cég alaptevékenysége eredetileg vasbeton szerkezetépítés volt, elsősorban Magyarország területén. Mára alaptevékenységünket kiegészítve generál-kivitelezéssel, fővállalkozással, építőanyag előállítással és összetett ingatlanfejlesztési feladatokkal is foglalkozunk. A dinamikusan fejlődő IT csapatunkba új kollégát keresünk

munkakörbe.

Téged keresünk, ha fontos számodra a megbízható vállalati háttér, versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett, hogy egy vidám, fiatalos csapat tagja legyél.

FŐ FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • Felhasználók oktatása, támogatása a napi munkában
  • Rendszerparaméterezés, riportok, jelentések tervezése, készítése
  • Munkafolyamatok dokumentálása, felhasználói találkozókon való részvétel, problémamegoldás
  • A vállalati rendszerek közötti interfészek feltérképezése és dokumentálása
  • Megoldások nyújtása a rendszerparaméterek módosításával, a rendszerek újrakonfigurálásával, az üzemeltetési eljárások megváltoztatásával, a felhasználók vagy az üzemeltetési személyzet képzésével, további dokumentációk készítésével vagy a szoftverszolgáltatókhoz intézett kérések kiterjesztésével
  • Aktív részvétel meglévő üzleti folyamatok optimalizálásban, fejlesztésében és új üzleti folyamatok kialakításban, implementálásában
  • Menedzsment, üzleti területek (pl. számvitel, értékesítés, szerződés menedzsment) támogatása felhasználói igények (pl. lekérdezések, folyamatoptimalizálás) fogadásával, megoldásával és a folyamatok nyomon követésével
  • Üzleti folyamatok információs igényeinek felmérése, megválaszolása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai és/vagy gazdasági)
  • Minimum 3 év releváns munkatapasztalat
  • Magas szintű Dynamics NAV / Dynamics 365 Business Central ismeret
  • Pénzügyi folyamatok ismerete
  • Képesség és hajlandóság önálló döntések meghozatalára, önálló munkavégzésre
  • Felhasználóinál magasabb szintű Windows ismeret, EXCEL haladó tapasztalatok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs képesség szóban, írásban egyaránt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Megbízható, stabil, hosszútávú álláslehetőség
  • Versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség, karrierút
  • Kellemes csapat, igényes munkakörnyezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Sóskút

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Projektmenedzsment
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
Sóskút