Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A vállalatirányítási szoftvereket fejlesztő és forgalmazó
PROGEN Mérnöki Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

ERP Tanácsadó / Junior bérszámfejtési tanácsadó

munkatársat keres ERP tanácsadói és szervezői feladatok elvégzésére.

Feladatok

  • A PROGEN Kft. vállalatirányítási rendszereinek megismerése
  • Termékfejlesztésben történő aktív részvétel: fejlesztési javaslattétel, funkcionális tervezés, tesztelés, dokumentálás
  • Bejövő telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés
  • Programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás
  • Program bevezetése

Elvárások

  • Szakirányú Bérügyintéző és/vagy TB ügyintéző képesítés
  • Bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú problémamegoldó készség
  • Kreativitás
  • Piaci/pénzügyi szemlélet

Előnyt jelent

  • Gazdaságtudományok területén szerzett főiskolai vagy egyetemi szintű oklevél
  • Legalább 1-2 év szakmai gyakorlat
  • Értékesítési szemlélet
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Alapos termékismereti képzés
  • Dinamikus csapat
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Fényképes önéletrajzát az elvárt nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: ERP Tanácsadó / Junior bérszámfejtési tanácsadó
  • Rövid pozíció név: Rendszerszervező
  • Hirdető cég: PROGEN MÉRNÖKI FEJLESZTŐ ÉS SZOLGÁLTATÓ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: A PROGEN Kft. vállalatirányítási rendszereinek megismerése Termékfejlesztésben történő aktív részvétel: fejlesztési javaslattétel, funkcionális tervezés, tesztelés, dokumentálás Bejövő telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés Programkezelési tanácsadás, segítségnyújtás Program bevezetése
  • Elvárások: Szakirányú Bérügyintéző és/vagy TB ügyintéző képesítés Bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret Jó kommunikációs készség Nagyfokú problémamegoldó készség Kreativitás Piaci/pénzügyi szemlélet
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-21