ProDSP Technologies Zrt.
Csatlakozz hozzánk

ERP támogató informatikus

pozícióba!
A ProDSP Technologies mérnökiroda autóipari és ipari méréstechnikai területen működik, kulcsrakész ipari megoldásokat szállítunk a legnagyobb magyar és külföldi fejlesztőcégek számára. Jelentkezz folyamatosan bővülő budapesti csapatunkba, ha szereted a változatos feladatokat és fejlődni szeretnél!

Főbb feladatok, munkák:

  • Vállalatirányítási rendszer (ERP) üzemeltetése és support
    • Fejlesztés támogatás (igénykidolgozástól az integrációs tesztelésig), részvétel a fejlesztésben
    • Üzemeltetői szintű hibaelhárítás
    • Módosítások implementálása, frissítések telepítése
  • Szkriptek írása (Javascript, Google Apps Script)
  • Informatikai támogatás belső felhasználók számára (Windows alapú kliensek)
  • Mentési megoldások üzemeltetése
  • Rendszerfelügyelet kezelése
  • Linux szerverek telepítése, beállítása, jogosultságok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmai végzettség és/vagy tapasztalat informatikai területen
  • IT és hálózati ismeretek (operációs rendszerek, hálózati kommunikáció, adatbázisok)
  • Scriptek írásában szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség
  • Új technológiák elsajátítására való nyitottság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felhő alapú ERP rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Rendszerfelügyeleti, rendszerüzemeltetési tapasztalat
  • JIRA, SVN ismerete
  • Linux / Unix / Windows szerver rendszergazdai ismeret
  • Tűzfal, router és switch konfigurálási ismeret
  • Biztonsági rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Családias munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Innovatív, fiatal csapat, ahova jó tartozni

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1035 Budapest, Raktár utca 25-31.

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk fényképes önéletrajzod!