Integrált vállalatirányítási rendszer fejlesztésével és bevezetésével foglalkozó pénzügyi informatikai budapesti cég

keres munkatársat

ERP Szoftverfejlesztő

munkakörbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • ERP rendszer moduljainak fejlesztése és naprakészen tartása;
  • Tanácsadók munkájának fejlesztői támogatása;
  • Elkészült funkciók tesztelése;
  • Projekt csapatokban való részvétel;

Elvárások:

  • Magas szintű C# ismeret, különös tekintettel az alábbi keretrendszerekre: LINQ, EF
  • Verziókezelő rendszerek ismerete, különös tekintettel az SVN-re
  • MSSQL vagy más SQL nyelv alap szintű ismerete. Magas szintű ismeret előny.
  • Jó absztrakciós készség és logikai ismeretek.

Előny:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség;
  • Párhuzamos programozási ismeretek;
  • Elméleti relációs adatbázis kezelési ismeretek;
  • Aspektusorientált programozási ismeretek;
  • Számviteli, vagy üzemgazdasági ismeretek;
  • ERP rendszerek ismerete;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos, felelősségteljes, szakmailag érdekes munka;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • Jó hangulatú csapat; kellemes munkakörnyezet;
  • Hosszú távú munka, teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.