ERP Rendszerüzemeltető

SmartFront Kft.

Budapest, Váci út 18, 1132 Magyarország

Elvárt technológiák
SQL LINUX UBUNTU DEBIAN MYSQL POSTGRESQL APACHE NGINX TOMCAT

Legyél te is csapatunk tagja!

Csatlakozz te is a SmartFront legendásan jó hangulatú csapatába! Változatos kisebb, közepes, nagyobb projektekkel, színes mindennapokkal, baráti hangulattal, profi csapattal és (szinte?) vérre menő ping-pong meccsekkel várunk. Az emberközeli légkör és professzionális munkavégzés mellett fontos számunkra a folyamatos tanulás és fejlődés, ezért olyan csapattagokat keresünk, akik örömmel tanulnak és osztják meg ismereteiket.

Vállalatirányítási rendszerünk az elmúlt 10 évben meghatározóvá vált a KKV-k számára. A felhőalapú, integrált ERP szoftverünk iránt egyre nagyobb az érdeklődés, ezért a Hiventures Kockázati Tőkealap-kezelő is 900 millió forinttal fektetett be a SmartFront ERP-be. Ezzel hivatalosan is a scale-up fázisba léptünk.

Ügyfélkörünk és munkatársaink száma is dinamikusan növekszik, ezért keresünk olyan tapasztalt, agilis kollégákat, akik hozzáértésükkel és személyes attitűdjükkel tovább erősítenék a SmartFront csapatát.

Min dolgozhatsz velünk nap mint nap?

A SMARTFRONT ERP vállalatirányítási rendszerekhez kapcsolódóan az alábbi feladatokban fogod támogatni Senior rendszerüzemeltető kollégánkat:

  • Telepíted és üzemelteted a Java alkalmazásokat és futtatókörnyezetüket (Apache Tomcat, Apache HTTPD).
  • Üzemelteted a PostgreSQL, MySQL adatbázisokat.
  • Napi szinten együttműködsz külsős rendszergazdákkal, ügyfél és beszállítói oldalon egyaránt.
  • Elvégzed a release folyamatokat, továbbá ezzel kapcsolatos ötleteiddel, fejlesztési és automatizálási javaslataiddal javítod a folyamat hatékonyságát.
  • Támogatod a fejlesztői/tesztelői infrastruktúrát, valamint a csapattal együttműködve hozzájárulsz annak fejlesztéséhez (Redmine, Jira, Jenkins, Redwood).
  • Aktívan részt veszel a hibaelhárításban/incidens kezelésben. Gördülékenyen és önállóan átlátod és biztosítod, hogy a felmerülő problémákra a lehető legjobb megoldás szülessen.
  • Közreműködsz az AWS felhő infrastruktúra kialakításában.

Téged keresünk, ha...

  • 3 év gyakorlati tapasztalatot szereztél már Debian, illetve Ubuntu Linux üzemeltetésben, magabiztosan használod a parancssoros környezetet.
  • Nem ismeretlen számodra az Apache, nginx, Tomcat, MySQL, PostgreSQL üzemeltetése
  • Ismersz script nyelveket.
  • Van legalább alapfokú SQL jártasságod.
  • Nem okoz gondot az eligazodás angol nyelven szakmai területen, amire főként írásban lesz szükséged.
  • Szeretsz és tudsz önállóan dolgozni, a munkakörrel járó rugalmasságot pozitívumként tartod számon. Tudod vállalni a normál munkaidődön túli rendelkezésre állást. Ezt kizárólag indokolt esetben fogjuk tőled kérni.
  • Precíz, alapos és megfontolt ember vagy.
  • A külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció természetes a számodra, szereted, ha hatékonyan és gyorsan tudtok közösen megoldást találni a felmerülő problémákra.
  • Nyitott vagy az innovatív szakmai megoldásokra és szívesen ötletelsz te magad is.
  • Velünk együtt Te is a folyamatos fejlődés és a szakmailag színvonalas munka híve vagy.

Óriási előnyt jelent a pozícióban, ha:

  • rendelkezel ITIL ismeretekkel, hálózat, ill. Windows üzemeltetési tapasztalattal
  • jártas vagy virtualizációs technológiákban
  • ismersz agilis fejlesztési módszertanokat
  • rendelkezel tapasztalattal AWS terén
  • vannak ismereteid monitoring és logelemző eszközök használatában

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Szakmailag és emberileg is fogsz tudni fejlődni ebben a pozícióban, amit támogatunk és követünk, hogy a legjobbat hozhasd ki magadból.
  • Írnánk azt, hogy van lehetőség home-office-ra, de inkább azt írjuk, hogy van lehetőséged bejönni az irodába. (Ha így döntesz, akkor sem lennél soha egyedül.)
  • Barátságos közösség vár rád.
  • Rendszeres ping-pong bajnokságok, vagy közös bringázások mellett építheted kapcsolataidat cégen belül.
  • Igen gyakoriak a társas estek is.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.